Учні нашого класу долучились до святкування дня народження Лесі Українки. Діти читали вірші, розповідали про життя видатної поетеси, прослухали казку "Біда навчить". А на завершення - склали сенкан "Леся Українка". Таке заняття залишиться у пам'яті надовго!
Немає коментарів:
Дописати коментар